Šatní skříň Capri H2, dub wotanbílá

Šatní Skříň Capri H2, Dub Wotanbílá

Šatní skříň Capri H2, dub wotanbílá

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Dětské šatní skříně
Dodavatel:ASKO - NÁBYTEK
Cena:16999.00 Kč
Šatní skříň Capri H2, dub wotanbílá 2,5 (50%) 26 hodnocení

✅ Šatní skříň s posuvnými dveřmi z designové kolekce Capri. Optika rozpraskaného dubového dřeva zaujme na pohled a působí jako přírodní dekorativní prvek. Nábytek s hnědými akcenty dřevodekoru a výraznými suky tak vytvoří dokonalé prostředí pro útulně zařízený domov.


 • Skříň Greta, bílá
  Skříň Greta, bílá

  Šatní skříň o šířce 200 cm - kombinace posuvných dveří, otočných dveří, zrcadel a zásuvek prakticky poslouží a umožní přehledně..

  9999.00 Kč
 • Šatní skříň Curve, šedáčerné sklo
  Šatní skříň Curve, šedáčerné sklo

  Šatní skříň s posuvnými dveřmi v grafitové barvě. Design předních ploch doplňují zaoblené linie černého skla, které dodávají..

  9999.00 Kč
 • Šatní skříň Emden
  Šatní skříň Emden

  Šatní skříň v moderním designu osloví moderně založené osoby. Konstrukce o šířce 179 cm osahuje 2 posuvné dveře, zrcadlo a 3 zásuvky...

  11499.00 Kč
 • Šatní skříň Ritz
  Šatní skříň Ritz

  U skříně Ritz oceníte zejména rozměrné svislé zrcadlo. Při oblékání nebo zkoušení šatů se tak uvidíte celí - od hlavy až k patě...

  8299.00 Kč
 • Šatní skříň Brüssel, prkenný dubzrcadlo
  Šatní skříň Brüssel, prkenný dubzrcadlo

  Prostorná šatní skříň o celkové šířce 270 cm je vybavena synchronním mechanismem pro otevírání posuvných středových dveří -..

  16999.00 KčHledáte Dětské šatní skříně s posuvnými dveřmi? V sekci skříně | dětské šatní skříně je možné objevit jedinečné Šatní skříň capri h2, dub wotanbílá!
© 2021Kontakt