Věšáková skříň RACHEL TYP 1 dub canyon vysoký bílý lesk,Věšáková skříň RACHEL TYP 1 dub canyon vysoký bílý lesk

Věšáková Skříň RACHEL TYP 1 Dub Canyon Vysoký Bílý Lesk,Věšáková Skříň RACHEL TYP 1 Dub Canyon Vysoký Bílý Lesk

Věšáková skříň RACHEL TYP 1 dub canyon  vysoký bílý lesk,Věšáková skříň RACHEL TYP 1 dub canyon  vysoký bílý lesk

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Šatní skříně a komody
Dodavatel:Kondela
Cena:3560.00 Kč
Věšáková skříň RACHEL TYP 1 dub canyon vysoký bílý lesk,Věšáková skříň RACHEL TYP 1 dub canyon vysoký bílý lesk 3,25 (65%) 35 hodnocení

✅ Dvoudveřová věšáková šatní skříň RACHEL TYP 1 svým luxusním zpracováním a moderním designem se zaoblenými hranami zaujme na první pohled. Je v neutrálním, ale zároveň dnes vyhledávaném barevném provedení dub canyon v kombinaci s bílými částmi v extra vysokém lesku high gloss. Dvoudveřová skříň RACHEL TYP 1 je kvalitní slovenský výrobek vyrobený z moderní laminované dřevotřísky. Obsahuje jednu polici a jednu šatní tyč.Barva: dub canyon / bílý extra vysoký leskMateriál: DTD laminovanáRozměry:šířka: 55 cmhloubka: 34,7 cmvýška: 199 cmtloušťka lamina: 1,6 / 2,2 cmnosnost police: 5 kgHmotnost:28 kgDodáváno v demontu.,Dvoudveřová věšáková šatní skříň RACHEL TYP 1 svým luxusním zpracováním a moderním designem se zaoblenými hranami zaujme na první pohled. Je v neutrálním, ale zároveň dnes vyhledávaném barevném provedení dub canyon v kombinaci s bílými částmi v extra vysokém lesku high gloss. Dvoudveřová skříň RACHEL TYP 1 je kvalitní slovenský výrobek vyrobený z moderní laminované dřevotřísky. Obsahuje jednu polici a jednu šatní tyč.Barva: dub canyon / bílý extra vysoký leskMateriál: DTD laminovanáRozměry:šířka: 55 cmhloubka: 34,7 cmvýška: 199 cmtloušťka lamina: 1,6 / 2,2 cmnosnost police: 5 kgHmotnost:28 kgDodáváno v demontu.

Hledáte Šatní skříně? V sekci ložnice a komody je možné objevit jedinečné věšáková skříň rachel typ 1 dub canyon vysoký bílý lesk,věšáková skříň rachel typ 1 dub canyon vysoký bílý lesk!
© 2022Kontakt