Tescoma vál s klipem DELÍCIA SiliconPRIME 60x50 cm

Tescoma Vál S Klipem DELÍCIA SiliconPRIME 60x50 Cm

Tescoma vál s klipem DELÍCIA SiliconPRIME 60x50 cm

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Příprava a zpracování těsta
Dodavatel:Tescoma
Cena:629.00 Kč
Tescoma vál s klipem DELÍCIA SiliconPRIME 60x50 cm 4,75 (95%) 32 hodnocení

✅ Moderní silikonový vál vynikající pro přípravu všech druhů těsta a cukrářských pokrmů.   V čem vál s klipem DELÍCIA SiliconPRIME vyniká?   Silikonový vál SiliconPRIME je vynikající pro přípravu těst, marcipánu, cukrářských potahovacích hmot a dalších cukrářských pokrmů. Vál je opatřen stupnici pro přesné odměřování a porcování. Díky vysokému lesku na spodní straně válu přilne dokonale ke stolu, díky sametově matnému povrchu na pracovní straně se těsto k válu nelepí a po rozválení je dokonale hladké. Vál je perfektně skladný, po použití jej stačí srolovat a sepnout klipem, zabere jen minimum místa.   Jaké má vál s klipem DELÍCIA SiliconPRIME další výhody?   je žáruvzdorný vynikající i jako podložka pod horké pekáče a nádobí.   Materiál: Prvotřídní žáruvzdorný silikon. Údržba: Vhodné do myčky. Záruka: 3 roky. 


  • Tescoma váleček na těsto DELÍCIA
    Tescoma váleček na těsto DELÍCIA

    Váleček je uchycen jen z jedné strany, umožňuje snadné válení těsta až k okrajům formy. Vyrobeno z odolného plastu a nerezavějící..

    149.00 KčHledáte Vály na těsto? V sekci pečení | příprava a zpracování těsta je možné objevit jedinečné tescoma vál s klipem delÍcia siliconprime 60x50 cm!
© 2021Kontakt