Tescoma odšťavňovač na citrony GrandCHEF

Tescoma Odšťavňovač Na Citrony GrandCHEF

Tescoma odšťavňovač na citrony GrandCHEF

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Zpracování ovoce a zeleniny
Dodavatel:Tescoma
Cena:329.00 Kč
Tescoma odšťavňovač na citrony GrandCHEF 3,75 (75%) 33 hodnocení

✅ Moderní pákový odšťavňovač vynikající pro snadné a rychlé odšťavnění citronů.   V čem odšťavňovač na citrony GrandCHEF vyniká?   S odšťavňovačem GrandCHEF  připravíte snadno přírodní šťávu z čerstvých citronů. Díky účinnému pákovému mechanismu vymačkáte dužinu snáze a důkladněji než s klasickými odšťavňovači.   Jaké má odšťavňovač GrandCHEF další výhody?   kuchyňské pomůcky GrandCHEF vynikají špičkovým provedením a vysokou odolností   přináší vynikající poměr „prodejní cena/užitná hodnota“.   Materiál: odolná slitina kovů s povrchovou úpravou v barvě citronů. Údržba: vhodné do myčky. Záruka: 3 roky.


 • Tescoma lis na česnek PRESTO
  Tescoma lis na česnek PRESTO

  Vynikající ke snadnému lisování česneku, vyjímatelná vložka pro rychlé čištění. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli,..

  169.00 Kč
 • Tescoma odšťavňovač na citrusové plody PRESTO
  Tescoma odšťavňovač na citrusové plody PRESTO

  Vynikající pro snadné odšťavňování citronů, limetek a menších pomerančů přímo v dlani. Uchopte půlku citrusového plodu a krouživým..

  149.00 KčHledáte Lisy a odšťavňovače? V sekci kuchyňské nářadí a pomůcky | zpracování ovoce a zeleniny je možné objevit jedinečné tescoma odšťavňovač na citrony grandchef!
© 2021Kontakt