Hotová žakárová záclona REBECA - balkonový komplet

Hotová žakárová Záclona REBECA - Balkonový Komplet

Hotová žakárová záclona REBECA - balkonový komplet

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Záclony a závěsy
Dodavatel:DECODOMA
Cena:1190.00 Kč
Hotová žakárová záclona REBECA - balkonový komplet 4,75 (95%) 47 hodnocení

 

První pohled při vstupu do místnosti patří většinou oknu. Upoutá nás světlo, které tudy proudí do místnosti. A působí ještě příjemněji, je-li rozptýlené přes pěkné záclony, které oddělí váš prostor od okolí, zútulní interiér, přinesou vzdušnost i pocit čistoty. 

Pro místnosti, kde je zapotřebí zastínění jako ložnice a místnosti orientované do ulice, jsou vhodnější záclony s hustě rozloženým dekorem. A naopak okna do dvora či zahrady a okna ve volném prostoru ozdobte lehčími záclonami s jemnými vzory. Ty také můžete více nařasit do vzdušných varhánků, výraznější dekory je zase lepší rozprostřít před oknem a nechat vyznít v ploše.

Hotová žakárová záclona REBECA - balkonový komplet

 

 • ihned k pověšení na žabky
 • univerzální rozměr
 • nadčasová záclona do jakéhokoliv interiéru
 • v nabídce i jako hotová záclona na okno
 •  

  Hotový žakárový balkonový komplet Rebeca s velmi elegantním jemným vzorem, který zakončuje ozdobná bordura, je střižený přesně na míru a má začištěné okraje, proto ho není třeba upravovat. Stačí jenom rozbalit a pověsit na žabky. 

  Záclona je vyrobená ze 100% polyesteru, který si neklade vysoké nároky na údržbu. Záclonu doporučujeme prát na 30 °C při programu na jemné prádlo. Je tvarově stálá a nežloutne. V nabídce i jako hotová záclona na okno.

  Záclonu Rebeca dodává tradiční český výrobce Tylex Letovice s prověřenou kvalitou výrobků i pracovních postupů.

   

  Materiál: 100% polyester

  Rozměry na okno: 350 x 150 cm

  Rozměry na dveře: 200 x 250 cm

  Hledáte Balkonové komplety? V sekci bytový textil | záclony a závěsy je možné objevit jedinečné hotová žakárová záclona rebeca - balkonový komplet!
  © 2024Kontakt