Campingaz gril 2 Series LX Plus D

Campingaz Gril 2 Series LX Plus D

Campingaz gril 2 Series LX Plus D

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Grily Campingaz
Dodavatel:Campingaz
Cena:5999.00 Kč
Campingaz gril 2 Series LX Plus D 4 (80%) 49 hodnocení

✅ Kontaktní plynový gril Campingaz se dvěma plochými hořáky z aluminizované oceli o výkonu 7,5 kW, díky kterým je možné grilovat jenom na půlce roštu2 Series LX Plus D využívá zapalovacího systému PiezoV poklopu grilu je zabudován teploměr s přehledným ciferníkem, díky kterému máte při grilování neustále přehled, jako moc je gril rozpálenýSnadné regulování teploty v grilu pomocí ovládacích knoflíkůZ boku grilu jsou umístěny stolečky, které mohou sloužit jako v


 • Campingaz gril 3 Series Classic LD Plus
  Campingaz gril 3 Series Classic LD Plus

  Plynový gril Campingaz 3 Series Classic LD Plus je vybaven třemi trubkovými hořáky z nerezové oceli, které dosahují výkonu 9,6 kW. Přívod..

  9999.00 Kč
 • Campingaz gril 2 Series Classic L
  Campingaz gril 2 Series Classic L

  Představujeme vám plynový gril Classic L z kolekce 2 series od firmy Campingaz. Gril je zasazen do stojanu s odkládací poličkou a bytelnými..

  5499.00 Kč
 • Campingaz gril 4 Series ONYX S
  Campingaz gril 4 Series ONYX S

  Plynový gril Campingaz se čtyřmi inovativními Blue Flame hořáky z nerezové oceli o výkonu 15,1 kW se zapalováním InstaStartGrilovací plocha..

  21999.00 Kč
 • Campingaz gril 4 Series Premium W
  Campingaz gril 4 Series Premium W

  Plynový gril Campingaz se čtyřmi inovativními Blue Flame hořáky z nerezové oceli o výkonu 15,1 kW s elektronickým zapalovánímGrilovací..

  20999.00 Kč
 • Campingaz gril 3 Series Woody LX
  Campingaz gril 3 Series Woody LX

  lynový gril Woody LX se již na první pohled od většiny grilů Campingaz nápadně liší. Jeho zevnějšku totiž dominují dekorativní prvky..

  10999.00 KčHledáte Grily Campingaz 2 Series? V sekci grily krby | grily campingaz je možné objevit jedinečné campingaz gril 2 series lx plus d!
© 2024Kontakt