Campingaz gril 3 Series Classic LD Plus

Campingaz Gril 3 Series Classic LD Plus

Campingaz gril 3 Series Classic LD Plus

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Plynové grily
Dodavatel:Campingaz
Cena:9999.00 Kč
Campingaz gril 3 Series Classic LD Plus 5 (100%) 49 hodnocení

✅ Plynový gril Campingaz 3 Series Classic LD Plus je vybaven třemi trubkovými hořáky z nerezové oceli, které dosahují výkonu 9,6 kW. Přívod plynu se ovládá pomocí regulačních kohoutků. Aktuální výši teploty pak lze sledovat na teploměru s ciferníkem, který je zabudován do poklopu grilu. Stačí se při grilování podívat na ciferník a hned máte jasno, jestli plyn přidat nebo naopak ubrat.Pro grilování je Campingaz 3 Series Classic LD Plus vybaven speciálním roštem s vyjímatelným středem Culinary Modu


 • Campingaz gril 2 Series Classic L
  Campingaz gril 2 Series Classic L

  Představujeme vám plynový gril Classic L z kolekce 2 series od firmy Campingaz. Gril je zasazen do stojanu s odkládací poličkou a bytelnými..

  5499.00 Kč
 • Campingaz gril 4 Series Premium W
  Campingaz gril 4 Series Premium W

  Plynový gril Campingaz se čtyřmi inovativními Blue Flame hořáky z nerezové oceli o výkonu 15,1 kW s elektronickým zapalovánímGrilovací..

  20999.00 Kč
 • Campingaz gril 2 Series Classic LX Vario
  Campingaz gril 2 Series Classic LX Vario

  Plynový gril Classic LX Vario od firmy Campingaz má v základní výbavě smaltovaný rošt s tálem a vyklápěcí rošt pro nepřímé..

  5999.00 Kč
 • Campingaz gril 4 Series Classic WLD
  Campingaz gril 4 Series Classic WLD

  Představujeme vám nový plynový gril Campingaz 4 Series Classic WLD, který je pro grilování vybaven čtyřmi nerezovými hořáky o příkonu..

  12999.00 KčHledáte Grily Campingaz 3 Series? V sekci grily krby | plynové grily | grily campingaz je možné objevit jedinečné campingaz!
© 2024Kontakt