ZÁSUVKA Unit

ZÁSUVKA Unit

ZÁSUVKA Unit

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Šatní skříně
Dodavatel:Möbelix
Cena:999.00 Kč
ZÁSUVKA Unit 4,5 (90%) 52 hodnocení

✅ S touto zásuvkou v dekoru twist šedé barvy ze šatního programu UNIT vytvoříte další úložný prostor ve své skříni. Je to široká verze zásuvky o rozměrech přibližně 87,9 x 14 x 53 cm (Š x V x H). Obzvláště praktické: díky úplnému výsuvu jsou vaše oděvy vždy po ruce, zatímco systém jemného zavírání zaručuje hladké a tiché zavírání současně. Dodává se vč. šroubů, distančních proužků a výsuvných kolejnic. Navrhněte si svůj šatník s exkluzivním šatním programem OMBRA UNIT podle potřeby. Vyberte si z mnoha různých prvků a barev přesně podle vašeho přání a najděte optimální řešení pro celou vaši kolekci oblečení.   Nejdůležitější informace: rozměry v cm (Š / V / H): 87,9 x 14 x 53 barva: šedá, dekor twist Soft-Close-System: Ano úplný výsuv: ano včetně šroubů, roz


 • Šatní skříň Milan 100cm
  Šatní skříň Milan 100cm

  Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tato šatní skříň v bílé a světle hnědé barvě je dekorativním i praktickým doplňkem pro..

  6399.00 Kč
 • Skříň S Otočnými Dveřmi White
  Skříň S Otočnými Dveřmi White

  S nábytkovou sérií WHITE do dětských pokojů vytvoříte harmonické prostředí vašim potomkům od útlého věku až po teenagerské časy:..

  4199.00 Kč


 • DVEŘE Unit
  DVEŘE Unit

  Tyto dveře pokryté dekorační fólií s povrchovou úpravou v..

  919.00 Kč

Hledáte Příslušenství ke skříním? V sekci ložnice | Šatní skříně je možné objevit jedinečné zÁsuvka unit!
© 2024Kontakt