SADA ZÁSUVEK Katrinnew Yorkflydiveranna

SADA ZÁSUVEK Katrinnew Yorkflydiveranna

SADA ZÁSUVEK Katrinnew Yorkflydiveranna

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Šatní skříně
Dodavatel:Möbelix
Cena:2999.00 Kč
SADA ZÁSUVEK Katrinnew Yorkflydiveranna 4,75 (95%) 46 hodnocení

✅ Praktická zásuvková vložka RAVENNA v dekoru Line Grey řeší problémy s prostorem ve vašem šatníku. Zásuvkový box se zásuvkami (Š / V / H: cca 87 x 54 x 42 cm) je dokonalým doplňkem k moderním skříním z naší nabídky s posuvnými dveřmi KATRIN, NEW YORK, FLY, DIVER a ANNA a vytváří další úložný prostor se 3 zásuvkami. Vneste do svého každodenního života více přehledu v šatníku s touto zásuvkovou vložkou!


 • Skříň Freising
  Skříň Freising

  Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Čtyřdveřový šatník ze série FREISING zaujme svou jednoduchou elegancí a univerzálními..

  9999.00 Kč
 • SKŘÍŇ S OTOČNÝMI DVEŘMI White
  SKŘÍŇ S OTOČNÝMI DVEŘMI White

  S nábytkovou sérií WHITE do dětských pokojů vytvoříte harmonické prostředí vašim potomkům od útlého věku až po teenagerské časy:..

  4199.00 Kč
 • VNITŘNÍ ČLENĚNÍ Katrincordobaannafly
  VNITŘNÍ ČLENĚNÍ Katrincordobaannafly

  Tato praktická část interiéru skříně řeší problémy s prostorem v šatníku. Vnitřní dělení (Š / V / H: cca 87 x 150 x 50 cm) je..

  2199.00 Kč
 • Paspartový rám Chanton -Based-
  Paspartový rám Chanton -Based-

  Vznešený vzhled a stylovou eleganci přináší do vaší ložnice tento paspartový rám ve vzhledu tmavého betonu. Rám o rozměrech cca 281 x..

  4499.00 Kč
 • VNITŘNÍ ZÁSUVKY Sonate
  VNITŘNÍ ZÁSUVKY Sonate

  Zásuvková vložka SONATE přináší více prostoru do vašeho šatníku. S rozměry cca 97 x 45 x 48 cm (Š / V / H) perfektně zapadá do..

  8799.00 Kč
 • ZÁVĚS (PANT) Unit
  ZÁVĚS (PANT) Unit

  S touto 4 dílnou sadou pantů můžete snadno připevnit dveře ke skříni UNIT normální výšky. Obzvláště praktické je, že panty mají..

  879.00 KčHledáte Příslušenství ke skříním? V sekci ložnice | Šatní skříně je možné objevit jedinečné sada zÁsuvek katrinnew yorkflydiveranna!
© 2024Kontakt