Regálový Díl White

Regálový Díl White

Regálový Díl White

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Regály
Dodavatel:Möbelix
Cena:5499.00 Kč
Regálový Díl White 5 (100%) 44 hodnocení

✅ S nábytkovou sérií WHITE do dětských pokojů vytvoříte harmonické prostředí vašim potomkům od útlého věku až po teenagerské časy: Od přebalovacího pultu a postýlky až po psací stůl, regály a velké skříně. Jednoduchý, ale útulný nábytek bez zbytečných ozdob v alpské bílé barvě je doplněn bezpečnými úchyty v podobě výřezů. Tento policový prvek vám nabízí flexibilní a praktický doplněk nejen do dětského pokoje. Lze jej optimálně kombinovat s ostatním nábytkem ze série WHITE, ale hodí se i k mnoha jiným stylům vybavení, například i do předsíně. Skříňka obsahuje 6 otevřených přihrádek a 2 zásuvky. Skříňka o rozměrech přibližně 93 x 119 x 42 cm (Š x V x H) má stejně jako ostatní nábytek z této série certifikační známky Blue Angel, BQ - Alliance for Quality a Made in Germany, což svědčí o vynikající kvalitě tohoto kusu nábytku.


 • Regál White
  Regál White

  S nábytkovou sérií WHITE do dětských pokojů vytvoříte harmonické prostředí vašim potomkům od útlého věku až po teenagerské časy:..

  1899.00 Kč
 • Regál Na Víno Černý
  Regál Na Víno Černý

  Nástěnný regál na víno v černém provedení. Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou..

  4999.00 Kč
 • Regál Azra
  Regál Azra

  Vneste do svého domova elegantní ústřední bod s touto policí z bambusu a kovu! Lineární vzhled a nápadná barevná kombinace hnědé a..

  929.00 KčHledáte Regály? V sekci malý nábytek je možné objevit jedinečné díl!
© 2024Kontakt