Nástěnná skříňka z akáciového dřeva Furnhouse Malaga Duo

Nástěnná Skříňka Z Akáciového Dřeva Furnhouse Malaga Duo

Nástěnná skříňka z akáciového dřeva Furnhouse Malaga Duo

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Nábytek
Dodavatel:Furnhouse
Cena:8779 Kč
Nástěnná skříňka z akáciového dřeva Furnhouse Malaga Duo 4,25 (85%) 32 hodnocení

✅ Kolekce Malaga od značky Furnhouse sluší moderním i industriálním interiérům. Je vyrobena z akáciového dřeva, které je především vysoce odolné a tak se nemusíte bát rýh a poškrábání. Tak který kousek bude ten váš? Nebo jich snad bude víc? ♥ - Výška: 100 cm - Váha: 34 kg - Šířka: 55 cm - Hloubka: 35 cm - Nosnost: 15 kg - Péče: Čistit vlhkým hadříkem nebo houbičkou, nepouživat agresivní a abrazivní čističe - Vlastnosti: S dvířky, S poličkou/poličkami, Se šuplíky - Materiál: Dřevo masiv - Materiál poliček: Masiv akácie, Sklo - Barva dřeva: Tmavé dřevo - Materiál konstrukce: Ocel, Masiv akácie - Materiál dvířek: Masiv akácie - Materiál zadní části: Dřevovláknitá deska - Materiál šuplíku: Masiv akácie - Dekor: Exotické dřevo, Matný - Povrchová úprava: Lazurované - Vyžaduje montáž: Ne - Země původu: VN - Materiál úchytek: Kov - Povrchová úprava šuplíků: Lazurovaná - Možnost montáže ke stěně: Ano - Povrchová úprava poliček: Tvrzené, Lazurovaná - Povrchová úprava dvířek: Lazurovaná


 • Bílá TV komoda Teulat Doric
  Bílá TV komoda Teulat Doric

  Tato matná bílá komoda pod TV Teulat Doric potěší nejen na pohled, ale i svou funkčností. Za elegantními dvířky s měkkým zavíráním se..

  19199 Kč
 • Bílá komoda Teulat Doric šířka 200 cm
  Bílá komoda Teulat Doric šířka 200 cm

  Tato matná komoda Teulat Doric je pohledná a zároveň velmi praktická do jídelny nebo minimalistického obývacího pokoje. Pod elegantním..

  27499 Kč
 • Černá komoda Teulat Doric šířka 92 cm
  Černá komoda Teulat Doric šířka 92 cm

  Díky sestavě Teulat Doric, jejíž součástní je i tato komoda, už milovníci minimalismu nemusí dělat kompromisy mezi úložným prostorem a..

  21899 KčHledáte Skříňky? V sekci kategorie | nábytek | komody a šatní skříně | komody je možné objevit jedinečné nástěnná skříňka z akáciového dřeva furnhouse malaga duo!
© 2022Kontakt