Cd-regál Bílý

Cd-regál Bílý

Cd-regál Bílý

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Regály
Dodavatel:Möbelix
Cena:1899.00 Kč
Cd-regál Bílý 2,75 (55%) 46 hodnocení

✅ Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Regál na CD je nutností pro milovníky hudby, neboť nabízí praktický a přehledný prostor pro ukládání až 120 kompaktních disků. Regál o rozměrech přibližně 21 x 90 x 20 cm (Š x V x H) je vyroben z MDF v bílé barvě a disponuje šesti otevřenými přihrádkami - pěti nastavitelnými policemi s maximální nosností šest kilogramů. Povrch je potažen melaminovou pryskyřicí, odolnou proti poškrábání. Díky svému jednoduchému designu se tento regál přizpůsobí téměř každému stylu vybavení! Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení provádí spediční firma. O termínu dodávky zboží Vás bude informovat kurýr, se kterým se domluvíte na přesném datu. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix.


 • Regál Tio
  Regál Tio

  Vysoký regál TIO s rozměry 45 x 183 x 35 cm (Š x V x H) zaujme svým klasickým vzhledem, který lze snadno začlenit do každého interiéru. Je..

  2199.00 Kč
 • Regál Nadim
  Regál Nadim

  Regál NADIM boduje na mnoha úrovních. Jeho hravý vzhled oživí každou místnost, ve které je umístěn. Na 3 policích velkého regálu o..

  1499.00 Kč
 • Regál Samy 1
  Regál Samy 1

  Ať už ho použijete jako regál na stěnu nebo na podlahu, jako dělič místnosti, police SAMY 1 se přizpůsobí vašim univerzálním potřebám..

  1499.00 Kč
 • Plastový Regál Style Drawer
  Plastový Regál Style Drawer

  Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Elegantní regál STYLE DRAWER je vyrobený z polyratanu krémové barvy. S rozměry 32,8 x 60 x 37,8 cm..

  1499.00 Kč
 • Regál Romance
  Regál Romance

  Série ROMANCE zaujme svými jasnými liniemi a nadčasovým vzhledem. Jedinečný design regálu ROMANCE je sklouben s vysokou funkčností, takže..

  4199.00 Kč
 • Regál Kalkutta Masív
  Regál Kalkutta Masív

  Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Stojací regál KALKUTTA představuje elegantní úložnou jednotku s rustikálním vzhledem díky..

  6599.00 KčHledáte Regály? V sekci malý nábytek je možné objevit jedinečné bílý!
© 2024Kontakt