Regál Flo Bílá

Regál Flo Bílá

Regál Flo Bílá

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Regály
Dodavatel:Möbelix
Cena:2499.00 Kč
Regál Flo Bílá 5 (100%) 44 hodnocení

✅ Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. S tímto elegantním regálem v bílé barvě bude váš příbytek opravdu trendy! Neformální design v podobě žebříku je kombinován s prvkem dvoudveřové skříňky, který nabízí dobře chráněný úložný prostor a poskytuje stabilní základnu. K dispozici je dostatek prostoru pro knihy, malé rostliny, fotografie, lucerny a mnohem více. Tento moderní regál o rozměrech přibližně 65 x 176 x 34,2 cm (Š / V / H) je vhodný do každého obytného prostoru a je možné s jeho pomocí


 • Regál Tio
  Regál Tio

  Vysoký regál TIO s rozměry 45 x 183 x 35 cm (Š x V x H) zaujme svým klasickým vzhledem, který lze snadno začlenit do každého interiéru. Je..

  2199.00 Kč
 • Regál Nadim
  Regál Nadim

  Regál NADIM boduje na mnoha úrovních. Jeho hravý vzhled oživí každou místnost, ve které je umístěn. Na 3 policích velkého regálu o..

  1499.00 Kč
 • Regál Samy 1
  Regál Samy 1

  Ať už ho použijete jako regál na stěnu nebo na podlahu, jako dělič místnosti, police SAMY 1 se přizpůsobí vašim univerzálním potřebám..

  1499.00 Kč
 • Plastový Regál Style Drawer
  Plastový Regál Style Drawer

  Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Elegantní regál STYLE DRAWER je vyrobený z polyratanu krémové barvy. S rozměry 32,8 x 60 x 37,8 cm..

  1499.00 Kč
 • Regál Romance
  Regál Romance

  Série ROMANCE zaujme svými jasnými liniemi a nadčasovým vzhledem. Jedinečný design regálu ROMANCE je sklouben s vysokou funkčností, takže..

  4199.00 Kč
 • Regál Kalkutta Masív
  Regál Kalkutta Masív

  Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Stojací regál KALKUTTA představuje elegantní úložnou jednotku s rustikálním vzhledem díky..

  6599.00 Kč
 • Regál Rustica Masív
  Regál Rustica Masív

  Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Stojací regál RUSTICA představuje stylovou úložnou jednotku díky svému rustikálnímu vzhledu...

  6999.00 Kč
 • Cd-regál Bílý
  Cd-regál Bílý

  Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Regál na CD je nutností pro milovníky hudby, neboť nabízí praktický a přehledný prostor pro..

  1899.00 KčHledáte Regály? V sekci malý nábytek je možné objevit jedinečné bílá!
© 2024Kontakt